Kategoriler

MUHAFAZA KOŞULLARI

TUZSUZ TEREYAĞ MUHAFAZA KOŞULLARI

Yoğurt kaymağının yayıklanması ile üretilen doğal tereyağınızı buzdolabında(+4’C) 3 aya kadar kullanabilir veya Daha uzun süreli kullanımlar için ürünü porsiyonlayıp dondurucuda 6 ay muhafaza edebilirsiniz.

 

SADEYAĞINIZIN MUHAFAZA KOŞULLARI


Tereyağımızdan üretilen doğal sadeyağınızı buzdolabında(+4’C) 1 yıla kadar kullanabilirsiniz .Oda sıcaklığında sıvı hale geçen ürün tekrar dolabınıza aldığınızda katılaşacaktır.

 

VAKUMLU LOR PEYNİRİNİZİN MUHAFAZA KOŞULLARI


Peynir altı suyunun kaynatılması ile üretilen doğal lor peynirinizi buzdolabında (+4’C) hava almayacak şekilde streçleyerek 4 gün, dondurucuda 6 ay kullanabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz ürünü porsiyonlayıp dondurucuda muhafaza etmeniz .

 

ZEYTİNYAĞLI LOR PEYNİRİNİZİN MUHAFAZA KOŞULLARI


Peynir altı suyunun kaynatılması ile üretilen doğal lor peynirinizi buzdolabında (+4’C) 10 gün, dondurucuda 6 ay kullanabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz ürünü porsiyonlayıp dondurucuda muhafaza etmeniz . Ürün içeriğindeki zeytinyağını bütün yemek veya salatalarınızda tüketebilirsiniz .

 

TUZSUZ ZEYTİN EZMENİZİN MUHAFAZA KOŞULLARI


Olgunlaştırılması tamamlanmış Kalamata zeytinlerimizden elde ettiğimiz zeytin ezmenizi buzdolabında (+4’C)25 güne kadar kullanabilir veya Daha uzun süreli kullanımlar için ürünü porsiyonlayıp dondurucuda 6 ay muhafaza edebilirsiniz.

 

KOLAJEN DEPOSU İLİKLİ KEMİK SUYU MUHAFAZA KOŞULLARI


24 saat odun ateşinde kaynatılarak üretilen ilikli kemik suyunuzu buzdolabında (+4’C) 5 güne kadar kullanabilir veya Daha uzun süreli kullanımlar için ürünü porsiyonlayıp dondurucuda 3 ay muhafaza edebilirsiniz.


Tüm ürünlerimiz siz değerli müşterilerimiz için ön sipariş üzerine özel olarak üretilmektedir. Ürünlerimizden memnun kalırsanız bizlere beğeni veya yorum yaparak destek olursanız çok memnun oluruz :)
Afiyet şifa olsun.

Tekrar görüşmek dileğiyle, Sevgiyle kalın 
Paşalı Gıda
Üreten Anneler